Anëtarët  e Këshillit Bashkiak Gjirokastër:

   Emer   Mbiemer Partia

Politike

E-mail Nr.Telefoni Adresa
1 Lindita Rova PS lindita_rova@yahoo.com 0696937073 L.” 18 Shtatori”
2 Merita Isaraj PS isarajmerita@gmail.com 0693431825 L.” 18 Shtatori”
3 Asllan Karagjozi PS canarbe13hotmail.com 0695565761 L. “ Pllakë”
4 Blerta Kallajnxhi PS blertakaranxha82@gmail.com 0697307024 L.” 18 Shtatori”
5 Gentian LLogo PS gllogo2@hotmail.com 0692086571 L. “ 11 Janari”
6 Arqile Zhapa PS arqilezhapa@hotmail.com 0695145317 L.” 18 Shtatori”
7 Argjiro Muho PS muhoargjiro@gmail.com 0696982047 L.” Kodra e Shtufit”
8 Armand Hilaj PS armandhilaj@gmail.com 0682080821 L “ Punetori”
9 Valentina Balloma PS valentinaballoma@gmail.com 0692251464 L” Partizani”
10 Maksim Hoxha PS maksi_h@yahoo.com 0682054962 L.” 18 Shtatori”
11 Kaliope Rami PS Armelarami7@gmail.com 0694352034 Valare
12 Vladimir Naçi PS vlana54@yahoo.com 0692442761 L. “ Varrosh”
13 Petrit Brahimi PS 0674057599 L.” 18 Shtatori”
14 Manjola Shehaj PS bicimanjola@gmail.com 0694052442 L.” 18 Shtatori”
15 Lavdi Hasani PS hasanilavdi@yahoo.com 0692239799 L.” 18 Shtatori”
16 Arben Rexhaj PGJ arben.rexhaj@yahoo.com 0696343864 L.” 18 Shtatori”
17 Kristi Arapaj PS Kristiarapaj1986@gmail.com 0692211258 Valare
18 Armand Feruni PSD armandferuni3@gmail.com 0684040044 L.” Kodra e Shtufit”
19 Karolina   Xheko PSD karolinaxheko@yahoo.com 0692174182 L. “ 11 Janari”
20 Arjan Hasko PSD arjanhasko@ymail.com 0682061055 L.” 18 Shtatori”
21 Grusilda   Çamani PSD grusildacamani@gmail.com 0684653465 L “ Dunavat”
22 Dashmir Qeli PSM dashmirqeli@yahoo.com 0693837850 L.” Kodra e Shtufit”
23 Merjem Lengo PSM meri_lengo@hotmail.com 0692655334 L. “ 11 Janari”
24 Oltian Shehu PADSH oltianshehu@gmail.com 0692163606 L. “ Granicë”
25 Lorena Gjini PADSH Lorena.gjini92@gmail.com 0697740353 L.” 18 Shtatori”
26 Eduina Guga G99 eduina.guga@hotmail.com 0699661373 L.” 18 Shtatori”
27 Neim Nebiaj BD 0682282489 Valare
28 Florika Qafzezi PS 0672015718 L.”Kodra e Shtufit”
29 Zamira Veizaj PS 0682017802 L.”Kodra e Shtufit”
30 Arbora Kore PS 0697599510 L” Palorto”
31 Tefta Sufati PS 0693076225 L. “ Punëtori”

Comments are closed.

Close Search Window